O projekcie

Witamy na ESTUDENT!

W roku 2002, kiedy pierwsza wersja serwisu ujrzała światło dziennie, nikt z nas nawet nie myślał, że za kilka lat stworzymy platformę pozwalającą na połączenie studentów z uczelni w całym kraju. A jednak powstało miejsce, w którym każdy może zarówno tworzyć własne listy znajomych jak i być częścią całej społeczności polskich studentów. Twóracmi wersji czwartej jest grupa młodych osób, głównie studentów, których pasją jest tworzenie nowych form społecznej komunikacji.

To, co wyróżnia nas od innych serwisów studenckich, to umożliwienie studentom nie tylko przeglądania, ale również współtworzenia i decydowania o zawartości serwisu.

Utrzymywanie kontaktów, poznawanie nowych osoób, wymiana informacji o wydarzeniach, dyskusja na grupach tematycznych publikowanie tekstów i zdjęć – w skali ogólnopolskiej nigdy wcześniej nie było to takie proste. I wszystko w jednym miejscu, bez cenzury!

Część z naszej ekipy skończyła studia, część o serwisie zapomniała, pojawiły się nowe osoby.
W dalszym ciągu jednak pracujemy nad aplikacją i wdrażamy nowe funkcjonalności. Jeżeli ktoś z Was ma ciekawe pomysły lub chęć pomocy czekamy na KONTAKT.


Twoja własna sieć kontaktów!

Aktualne posiadamy informacje o 563 szkołach wyższych z całego kraju.
Ale pamiętaj: bez Twojej pomocy nie zakończymy tego projektu!
Zaproś więc znajomych studentów, którzy automatycznie po rejestracji znajdą się na liście Twoich znajomych.

ZAPROŚ ZNAJOMYCH


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję