Eko Cykl Organizacja Odzysku Spółka Akcyjna

logo

Zajmujemy się przejmowaniem obowiązku odzysku i recyklingu odpadów opakowaniowych od przedsiębiorców obciążonych opłatą produktową. Dodatkowo prowadzimy szkolenia oraz audyty środowiskowe. Posiadamy certyfikat ISO 9001:2000 oraz ISO 14001:2004, a od 2003 znajdujemy się na liście referencyjnej Centralnego Ośrodka Badawczo-Rozwojowego Opakowań. Jesteśmy pierwszą i jedyną organizacją odzysku zarejestrowaną w unijnym systmie EMAS.

Podejmujemy także szereg działań edukacyjnych, których celem jest propagowanie zachowań służących ochronie środowiska. Realizujemy programy edukacyjne z zakresu selektywnej zbiórki odpadów opakowaniowych. Swoimi działaniami przyczyniamy się do podnoszenia znaczenia rozwoju recyklingu i odzysku w Polsce.

Misja naszej organizacji to: "WYDOBYWAMY ZIELEŃ Z ODPADÓW"

Oferta praktyk

Miejsce praktyki: Warszawa

Opis stanowiska:

Poszukujemy osoby do odbycia stażu w jednym z działów Spółki.

Wymagania:

  • wykształcenie minimum średnie

  • prawo jazdy kat. B

  • znajomość zagadnień związanych z ochroną środowiska

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole

  • miłą atmosferę

  • szkolenia w zakresie oferowanych usług

 

Aplikację zawierającą CV i list motywacyjny prosimy przesłać na adres: praca@ekocykl.org z dopiskiem PRAKTYKA.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.97 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 133 poz. 883).”


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję