Eniro Polska Sp. z o.o.

logo

Szwedzka grupa Eniro (Eniro AB) jest wiodącą firmą medialną działającą w branży yellow pages w krajach skandynawskich oraz w Polsce.

Eniro jest dostawcą informacji o firmach poprzez różne kanały wyszukiwania, łącząc w ten sposób kupujących i sprzedających. Bazy firm, które rozwija Eniro umożliwiają użytkownikom szybkie wyszukanie informacji w katalogach teleadresowych, na płytach CD, poprzez informację telefoniczną oraz za pomocą Internetu i urządzeń mobilnych. Są to jednocześnie skuteczne narzędzia marketingowe dla reklamodawców.

Eniro zatrudnia ponad 1100 pracowników. Firma ma stałe oddziały w największych miastach Polski, m.in. Warszawie, Gdańsku, Bydgoszczy, Szczecinie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Częstochowie i w Łodzi oraz kilkanaście biur sezonowych. Celem Eniro Polska, należącej do grupy Eniro, jest dostarczanie informacji umożliwiających kupującym i sprzedającym nawiązanie kontaktów oraz późniejsze dokonywanie transakcji.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję