Cotel Sp. z o.o.

logo

 

Call Center Cotel Sp. z o.o. działa na rynku od 2006 roku. Specjalizujemy się w świadczeniu usług outsourcingowych z zakresu telemarketingu, realizując projekty związane z telefoniczną obsługą klienta. Zajmujemy się wspieraniem kampanii informacyjnych, promocyjnych, jak również sprzedażowych. Naszą współpracę zawiązujemy także z agencjami badawczymi wykonując dla nich badania marketingowe i społeczne czy badania rynkowe.

Działamy na zlecenie firm z najróżniejszych branż. Naszymi głównymi Partnerami są firmy z branży telekomunikacyjnej, zarówno telefonii stacjonarnej, jak i komórkowej. Ze współpracy z nami skorzystali także klienci z branż: wydawniczej, windykacyjnej, biurowej.

Studenci są tą grupą, do której przede wszystkim kierujemy naszą ofertę. Do naszych szeregów poszukujemy młodych, energicznych osób, dla których ważna jest możliwość pogodzenia pracy z nauką. Oferujemy im elastyczny czas pracy, gwarantujemy udział w profesjonalnych szkoleniach podnoszących kwalifikację, możliwość rozwoju oraz awansu zawodowego. Zapewniamy również możliwość zdobycia certyfikatu wystawionego przez naszego Klienta, który potwierdza pracę w ramach konkretnego projektu. Swoją promocję połączoną z działaniami rekrutacyjnymi opieramy na współpracy z samorządami uczelnianymi, biurami karier i organizacjami zrzeszającymi studentów.

Stawiamy na kompetentnych i fachowo wyszkolonych pracowników, to im staramy się stale podnosić kwalifikacje.

Postaw na pracę u nas!!


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję