Jobs Plus

logo

Jobs Plus jest dynamicznie rozwijającą się agencją doradztwa personalnego i pośrednictwa pracy. Działalność naszej firmy skoncentrowana jest na dostarczaniu profesjonalnych rozwiązań w zakresie rekrutacji i selekcji pracowników oraz leasingu pracowniczego.
Dzięki doświadczeniu zdobytemu w największych agencjach pracy w kraju i zagranicą, nasi pracownicy tworzą zespół specjalistów, których profesjonalizm i zaangażowanie stanowi gwarancję najwyższej jakości usług.

Oferujemy kilka wariantów współpracy, ściśle dopasowanych do wymagań i potrzeb Klientów. W przypadku zapotrzebowania na pracowników tymczasowych oferujemy usługę Leasing PLUS, pozwalającą szybko zaangażować wykwalifikowanych pracowników na krótki okres czasu. Oferujemy również kompleksową pomoc w zakresie przeprowadzenia selekcji Kandydatów, rekrutacji, szkolenia i zatrudnienia pracowników (Recruitment PLUS i Selection PLUS). W przypadku zapotrzebowania na pracowników o szczególnych umiejętnościach i kwalifikacjach proponujemy usługę Direct PLUS pozwalającą bezpośrednio dotrzeć do Kandydatów którzy najlepiej spełniają wymagania.
Uwagi godna jest nasza najnowsza propozycja Try&Hire pozwalająca dokładnie zweryfikować umiejętności pracowników przed decyzją o zatrudnieniu na stałe.

Podstawą naszych działań jest dostosowanie oferty do potrzeb i wymagań Klienta, a naszym głównym celem – jego pełne zadowolenie ze zrealizowanego projektu.

Nasze usługi pozwolą Państwu w znaczącym stopniu zmniejszyć koszty zatrudnienia oraz skrócić czas wymagany na przeprowadzenie rekrutacji i formalności związanych z zatrudnieniem.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję