Camp Leaders

logo

Camp Leaders organizuje program wyjazdów wakacyjnych do pracy w ośrodkach kolonijnych w USA. Praca na tzw. kampie jest niepowtarzalną szansą na przeżycie wspaniałych wakacji, poznanie ludzi z całego świata oraz zarobienie kieszonkowego.

 

Program oferowany przez Camp Leaders to dwumiesięczny pobyt na kampie i praca w charakterze: wychowawcy, ratownika, pracownika kuchni, kierowcy, itp. Po ukończeniu pracy na kampie, uczestnik ma możliwość pozostania w USA do końca ważności wizy J1 - tj. przez kolejne 2 miesiące.

Koszt programu, który zawiera bilet lotniczy w obie strony oraz ubezpieczenie, wynosi 1200 PLN plus opłata wizowa (131 USD). Opłaty można uiszczać w ratach.

 

Aplikacja oraz dodatkowe informacje znajdują się na stronie www.campleaders.com

 

Oferta praktyk

Praca na kampie w wielu przypadkach może zostać zaliczona w poczet praktyk studenckich. Zarówno pracodawca jak i biuro Camp Leaders wystawiają zaświadczenia o udziale w programie wymiany kulturowej. Bardzo często władze uczelniane zgadzają się na uznanie pracy na kampie jako praktyk.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję