Greenweb

logo

Nasza agencja GREENWEB od wielu lat jest Partnerem Google, oznacza to, że prowadzone przez nas kampanie AdWords wyróżniają się wysoką jakością. Zdobyliśmy pierwszą nagrodę w konkursie Google Ready to Rock. Nasi specjaliści regularnie zdają egzaminy, a certyfikaty potwierdzają, że mamy najbardziej aktualną wiedzę z zakresu usług AdWords i SEO. Nasza agencja jest w top 25 najbardziej skutecznych agencji na rok 2016.

Wyróżnia nas koncentracja na generowaniu zysku dla Twojej firmy. Działamy zgodnie ze strategią, która pozwoli Ci wypracować sprzedaż online, a nie tylko wysokie pozycje w wynikach wyszukiwania.

POZNAJEMY TWOJE CELE
DOBIERAMY STRATEGIĘ
TWORZYMY I OPTYMALIZUJEMY
SPEŁNIAMY ZAŁOŻONE CELE

Nasz zespół stale podąża za potrzebami rynku i doskonali swoje metody pracy, aby móc w pełni sprostać stawianym przed nami wyzwaniom. Jakość świadczonych przez nas usług potwierdza zdobyta wiedza, doświadczenie oraz kwalifikacja zaufało nam już około 1000 firm i klienci.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą kompleksowych działań z zakresu marketingu internetowego. Pracujemy dla naszych klientów, których sukces jest dla nas wartością nadrzędną! Więcej tutaj http://greenweb-agencja.pl

Nasza specjalizacja to:

Pozycjonowanie serwisów internetowych w wyszukiwarkach
Prowadzenie kampanii reklamowych z wykorzystaniem Google Adwords (Reklama kontekstowa)
Kompleksowe wsparcie działalności sklepów internetowych
Usługi analityczne związane z promocją internetową
Promocja w social mediach oraz marketing szeptany
Audyty użyteczności stron internetowych i pozycjonowania
Optymalizacja SEO
Pomoc techniczna
Projekt graficzny (WEB-Design)
Tworzenie stron www

Chętnie dzielimy się wiedzą. Jeśli szukasz rzetelnego partnera, który oferuje pozycjonowanie, kampanie AdWords, marketing w mediach społecznościowych, tworzenie stron www, zadzwoń lub napisz do nas.

+48 786 21 2222
Kraków, ul. Władysława Łokietka 6a
30-010
info@greenweb-agencja.pl
www.greenweb-agencja.pl


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję