OptiBuy Sp. z o.o.

logo

Kupuj mądrze, myśl perspektywicznie: OptiBuy wspiera firmy w doskonaleniu warunków i struktury działań zakupowych, opierając je na solidnych i zbalansowanych podstawach. Dostarczamy usługi inteligentnego doradztwa w obszarze zakupów: od analizy poprzez doradztwo strategiczne, kończąc na pełnym wdrożeniu proponowanych rozwiązań włącznie z narzędziami IT.

Eksperci OptiBuy charakteryzują się dogłębną znajomością działań zakupowych, procesów produkcyjnych, struktur organizacyjnych, a także handlowego i technicznego know-how. OptiBuy wypracowuje optymalne rozwiązania dla każdego ze swoich klientów, poprzez całościowe i interdyscyplinarne podejście.

Podstawą usług doradczych jest zasada Co-Gdzie-Jak. OptiBuy analizuje co, gdzie i jak firmy kupują, aby wspólnie wykorzystać jej potencjał optymalizacyjny. W konsekwencji tych działań, dajemy możliwość poprawienia rentowności, redukcji kosztów zakupowych w długim okresie, zwiększenia płynności kapitału oraz przystosowania organizacji zakupowej do elastycznego reagowania na zmiany na rynku.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję