Euroservices Polska Sp. z o.o.

logo

EUROSERVICES to firma z ogromnymi tradycjami zajmująca się werbowaniem i selekcją pracowników na potrzeby zagranicznych organizacji. Ogromne doświadczenie i wiedza w naszej branży pozwala oferować swoim klientom usługi na najwyższym poziomie. Nasza firma działa nieprzerwanie na rynku od 1990 roku. Podstawą naszego sukcesu są odpowiednio dobrani i wykwalifikowani pracownicy. To właśnie ich postawa, starania i poziom świadczonych usług pozwalają nam sprostać wymaganiom stawianym przez Klientów. W związku z tym dużą wagę przykładamy do procesu rekrutacji, rozwoju pracowników oraz zarządzania zasobami ludzkimi.

„Personel dla otwartych na sukces!"

Personel HR jest zespołem profesjonalistów wyspecjalizowanych w usługach rekrutacyjnych dla Klientów instytucjonalnych.

Nasi Konsultanci mogą się poszczycić doświadczeniem zawodowym zdobytym zarówno po stronie agencji jak i po stronie biznesu, co sprawia, że zespół posiada wiedzę, narzędzia oraz kwalifikacje pozwalające na lepsze rozumienie potrzeb naszych Klientów.

Indywidualne, elastyczne podejście do każdego zlecenia, szybkość działania oraz jakość świadczonych usług są tym, co wyróżnia nasz zespół na rynku usług rekrutacyjnych oraz doradczych.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję