hauerpower

logo

Studio hauerpower to nowoczesne rozwiązania dla firm stawiających na jakość realizacji. Firma zajmuje się tworzeniem nowoczesnych rozwiązań internetowych w tym stron www i aplikacji, wprowadzając tym samym firmy do internetu oraz poszerzając ich wachlarz usług.

Więcej na stronie internetowej studio : www.hauerpower.com gdzie można zapoznać się z portfolio oraz realizacjami stron www. 

Każda realizacja strony www tworzona w studio to :

 • jakość wykonanej strony zarówno projektu graficznego jak i technicznego jej wdrożenia
 • rzetelność realizacji usługi podczas całego etapu tworzenia strony
 • profesjonalizm na każdym etapie współpracy
 • praca do akceptacji pomysłu graficznego i wdrożenia / nie określonej liczby poprawek,
 • serwis po uruchomieniu co też jest żadkością w konkurencji, firma świadczy usługi pomocy ze strony administratora, który jest do dyspozycji w przypadku pytań.

Tworzone strony internetowe przez Hauerpower to idealnie dobrane rozwiązania, dobrze przemyśłana funkcjonalność każdego elementu strony. Tutaj stawia się na wysoką użyteczność projektowanej grafiki by była ona nie tylko profesjonalna wizualnie, ale głównie intuicyjna i odpowiednio wyważona funkcjonalnie.

Na tego typu podejście studio Hauerpower składa się :

 • specyfika projektowania stron - gdzie liczy się efekt końcowy w postaci osiągnięcia celu biznesowego jaki zostaje postawiony przed realizację strony,
 • obrany kierunek tworzenia grafiki w stylu minimalizmu - który łączy ze sobą możliwość projektu utrzymanego w kanonie bardzo dobrego UX / UI oraz dopracowanego graficznie,

Hauerpower to studio przeprowadzające również przed przystąpieniem do zlecenia liczne testy i badania konkretnych odbiorców realizowanej usługi dla Klienta, by móc jak najlepiej dopasować tworzone rozwiązania oraz umiejętnie je sperosnalizować. Należy pamiętać że w dobie unifikowania całego internetu aby wyróżńić Klienta należy nie tylko użyć ciekawej grafiki ale umiejętnie opracować architekturę strony internetowej by ta była w prosty sposób zrozumiała i czytelna dla internauty.

Oferta studio to :

 1. strony internetowe - różnych typów : firmowe, biznesowe, ofertowe, jedno stronicowe, animowane, landingpage
 2. sklepy internetowe - wykonane z połączeniem stanów magazynowych, płatności
 3. aplikacje - pisane na komputery i telefony
 4. projektowanie grafiki użytkowej,
 5. opracowywanie makiet użyteczności / architektury informacji dla serwisu

Studio pracuje na systemach opensource : wordpress, joomla, drupal oraz własnych rozwiązaniach dedykowanych co daje komfort wyboru dla Klienta i bezstronnego dopasowania platformy wykonania zlecenia do osobistych preferencji i potrzeb.

 

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję