Rankit.pl Agencja Reklamowa Pozycjonowanie stron Kraków

logo

Efektywne pozycjonowanie stron internetowych to jedna spośród najskuteczniejszych technik promocji stron www w Internecie. Pozycjonowanie (SEO) to działania doprowadzające do uzyskania topowych pozycji na wybrane wyrażenia kluczowe w wyszukiwarkach tj. Google. Dla potencjalnych odbiorców na całym świecie wyszukiwarki są najważniejszym centrum danych o towarach, usługach, instytucjach itd. Badania wskazują, iż ruch użytkowników uzyskanych z działań marketingowych w Google w sposób jednoznaczny przekłada się na sprzedaż wyrobów i usług.


Pozycjonowanie (SEO – Searching Engine Optimization) to kompleks zadań mających na celu podniesienie widoczności strony. Na czym polega seo?

• Wybór idealnych słów kluczowych (fraz) związanych z profilem kierowanej strony oraz uzyskujących największy ruch klientów
• Optymalizacja, czyli dostosowanie strony do wskazanych wyrażeń kluczowych. Optymalizacja zawiera min. Dostowanie tytuły strony głównej i podstron, nagłówków, tekstów itp.
• Pozycjonowanie przez pozyskiwanie odnośników prowadzących do strony docelowej, na połączonych tematycznie serwisach.
• Monitoring efektów kampanii


Nasza agencja już od kilku lat specjalizuje się skutecznym pozycjonowaniu oraz optymalizacji stron, dzięki czemu możemy dostarczyć Państwu doskonałej jakości usługę. Korzystamy autorskich narzędzi, wprowadzamy nowoczesne strategie. Na bazie osiągniętych rezultatów oferujemy swym Klientom najatrakcyjniejsze dla nich rozwiązania. Nie zapewniamy złotych gór i natychmiastowych rezultatów. Pozycjonowanie to proces długotrwały, jaki potrzebuje czasu i nakładu stosownych środków oraz pracy.


Długoletnie doświadczenie i dobra strategia doboru słów kluczowych umożliwia nam zaoferować usługi tj. pozycjonowanie sklepów internetowych, obojętnie od branży na słowa kluczowe z tzw. długiego ogona (z ang. Long tail). Szczególnie istotnym aspektem przy promocji sklepu internetowego w wyszukiwarce jest wnikliwa analiza oraz ciągła optymalizacja, tak by sklep był wysoce oceniany nie jedynie przez klientów, jednak też przez roboty Google.


Ile kosztuje pozycjonowanie?


Cena pozycjonowania szacowana jest na podstawie konkurencji słów kluczowych na jakie ma być reklamowana strona www. Frazy o słabej konkurencji mogą kosztować już od 1 zł/netto dziennie za TOP10 organicznych rezultatów wyszukiwania. Pozycjonowanie w Google to najlepszy sposób na wypromowanie Twojej strony www w Necie. Dzięki SEO na Twoją stronę trafiają klienci faktycznie zainteresowani konkretnym towarem, albo usługa, co zasadniczo zwiększa możliwość, że dokonają określonej transakcji.

Strona www: http://rankit.pl/pozycjonowanie/krakow/


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję