Melonet - pozycjonowanie i reklama

logo

Nowoczesne i skuteczne rozwiązania reklamowe dla firm. Melonet oferuje swoim klientom zwiększenie widoczności i pozyskiwanych sprzedaży - wszystko dzięki reklamie i promocji w Internecie.

Główny profil działalności firmy to reklama internetowa, która obejmuje:

  • Przygotowywanie kampanii reklamowych i aktywną promocję i pozycjonowanie stron i sklepów
  • Tworzenie i utrzymywanie profili mediów społecznościowych oraz blogów firmowych
  • Mierzenie efektywności prowadzonych działań SEO i SEM

Agencja Melonet to młoda firma, która działa w Poznaniu i wspiera firmy z różnych miejscowości. Wiemy jak ważny jest wizerunek firmy, zwłaszcza w Internecie, gdy każdy może napisać co zechce o firmie i jej produktach. Jesteśmy po to, by być partnerem firm w Internecie.

Przepis na sukces nie jest prosty, jednak jeśli umiejętnie połączy się pozycjonowanie strony z kampaniami reklamowymi (graficznymi i tekstowymi) oraz dołączy się do tego promocję społecznościową to rezultaty mogą być naprawdę dobre.

Masz stronę lub sklep, który można pozycjonować? Nie czekaj, aż konkurencja zepchnie Cię na sam dół - pozycjonuj witrynę razem z nami.

Kontakt i pełna oferta dla firm zainteresowanych ofertą firmy Melonet dostępna jest na stronie głównej - zapraszamy do zapoznania się z firmą i zakresem jej usług. Pamiętaj wspieramy firmy w różnych dziedzinach i z różnych branż i sektorów rynku. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o pozycjonowaniu, social media czy kampaniach reklamowych!


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję