Freedom Nieruchomości Łódź Centrum

logo

Szybka sprzedaż nieruchomości jest ucieleśnieniem naszej misji - uwalniania właściceli nieruchomości od problemów niesprzedających się mieszkań, domów czy działek... Nieważne jaka jest ich skala czy trudność. Jesteśmy w stanie działać skutecznie, ponieważ mamy głębokie przekonanie o tym, w co wierzymy.

A co chcemy osiągnąć? Co jest naszą wizją? Zbudować najsilniejszą ogólnopolską markę nieruchomości, która zmieniając rynek będzie wzbogacać doświadczenie klientów uwalniając ich od niesprzedanych nieruchomości.

Chcemy kreować nowoczesną kulturę zawodu pośrednika. Nie tego zanurzonego w papierach i spoglądającego posępnym wzrokiem znad biurka, lecz otwartego, słuchającego innych i przede wszystkim rozumiejącego dzisiejszy świat. Rzeczywistość, która wymaga zupełnie innego podejścia, odmiennych niż jeszcze 10 lat temu wartości. Takich, jak: otwartość, komunikatywność, zaangażowanie, odwaga i szybkość.

Jak dotąd nikt jeszcze nie wymyślił skuteczniejszej metody na sukces niż zgrany i pozytywny zespół. Naszą filozofię działania również oparliśmy na tej prawdzie. W ciągu dotychczasowej współpracy z klientami przekonaliśmy się, że podstawą realizacji ich potrzeb jest pozytywna energia i wzajemne współdziałanie naszego zespołu. Wiemy, że ważne jest nie tylko to, co się sprzedaje, ale przede wszystkim w jaki sposób się to robi. Wierzymy, że szczery uśmiech potrafi rozładować najbardziej zatwardziałe postawy. Dzięki zespołowości jesteśmy w stanie operatywnie działać. Jesteśmy po prostu, jak dobra drużyna piłkarska. Każda linia współpracuje ze sobą przez pełne 90 minut, a jeśli tylko trzeba sięgamy po rezerwy.

Czym freedom różni się od innych firm? W gruncie rzeczy robimy to samo co inni, ale nie tak jak inni. Różnimy się unikalną kulturą, którą wypracowaliśmy na gruncie szybkiej sprzedaży. Chcemy, aby sprzedaż nieruchomości była mostem pomiędzy tym, co realne a tym, co idealne. Prostym, jasnym i zrozumiałym procesem nakierowanym na efekt. Dlatego zajmujemy się sprzedażą, nie sprzedawaniem....


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję