"Skat Transport Sp. z o.o" sp.k.

logo

Na rynku działamy od 1991 roku oferując przewozy na terenie Europy. Naszym celem jest dostarczanie nowoczesnych, zorientowanych na klienta rozwiązań transportowych.
W początkowym okresie działalności firma skupiała swoją aktywność w Wielkiej Brytanii stając się jednym z czołowych, polskich operatorów w tamtym rejonie. Doświadczenie zdobyte w kontakcie z bardzo wymagającym klientem brytyjskim wykorzystujemy dzisiaj obsługując inne kierunki na obszarze całej Europy.

Specjalizujemy się w transportach:
- ładunków do 24 ton całopojazdowych,
- ładunków niebezpiecznych (ADR),
- ładunków od 1 cbm do 102 cbm.
Świadczymy także kompleksowe usługi spedycyjno-transportowe w kraju i za granicą z wykorzystaniem transportu morskiego i lądowego we wszystkich kierunkach geograficznych w eksporcie, imporcie oraz tranzycie,
korzystając z usług renomowanych armatorów morskich o globalnym zasięgu.
Zakres świadczonej przez nas obsługi logistycznej w transporcie morskim obejmuje:
- realizacja wysyłek dla ładunków skonteneryzowanych FCL oraz LCL
- realizacja wysyłek dla partii całostatkowych
- dowóz samochodowy kontenerów do klienta w systemie drzwi-drzwi
- całopociągowe dostawy kontenerów z polskich portów na terminale kontenerowe lub na bocznicę klienta
- doradztwo transportowe, które umożliwia efektywnie obniżyć koszty związane z przemieszczaniem ładunków
Obsługiwane kierunki w transporcie dorgowym: Wielka Brytania i Irlandia, Niemcy, Francja, kraje Beneluxu, Hiszpania, Portugalia, Niemcy, Skandynawia, Włochy, Austria, Szwajcaria, Węgry, Grecja, Bułgaria, Rumunia, Czechy, Słowacja, Jugosławia, Chorwacja, Bośnia i Hercegowina, Słowenia, Macedonia, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja, Białoruś, Ukraina, Turcja.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję