AUDIOTEKA POLAND Sp. z o.o.

logo

 

 

Czy chcesz pracować w polskiej firmie, która ma realną szansę zmienić świat?

Zmienić sposób myślenia o kulturze i jej środkach przekazu, stawiając na pierwszym miejscu wysoką jakość doświadczenia użytkownika? Jeżeli nie boisz się wyzwań, a Twoje ambicje budzą respekt, to Audioteka jest miejsce, gdzie rozwiniesz skrzydła i znajdziesz pracę, z której każdy może być dumny.

Audioteka to serwis internetowy zajmujący się dystrybucją audiobooków w formacie do bezpośredniego pobrania i odtwarzania na telefonach komórkowych, komputerze, na odtwarzaczach mp3, sprzęcie domowym i odtwarzaczach samochodowych.

 

Do you want to work in company that has a real chance to change the world? Do you want to change the way of thinking about culture and the media, prioritizing high quality user experience? If you are not afraid of challenges and your ambitions are sky high, Audioteka is the place where you can spread your wings and do something you can be proud of.

Audioteka is service offering audiobooks in digital format.  


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję