Do Czysta

logo

Firma Do Czysta została założona w 2008 roku. Świadczymy usługi porządkowe na terenie Warszawy oraz jej okolic. Przez cały okres naszej działalności kładziemy nacisk na jakość wykonywanych usług. Jesteśmy zaopatrzeni w najlepszy sprzęt światowych marek, który pomaga nam w pracy. Wyselekcjonowaliśmy najskuteczniejsze środki czyszczące. Doceniając nasz profesjonalizm, bardzo wielu dotychczasowych klientów do nas wraca. Usługi proponujemy zarówno klientom indywidualnym jak i firmom czy instytucjom.

Specjalność firmy Do Czysta to: pranie wykładzin biurowych, pranie dywanów i pranie tapicerki meblowej. Jest to główna gałąź naszej działalności . Doskonale zajmujemy się , także podłogami twardymi. Doczyszczamy posadzki czy polimeryzujemy podłogi. Ponad to proponujemy takie usługi jak kompleksowe sprzątanie mieszkań, biur czy lokali a także mycie okien, sprzątanie piwnic czy garaży.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję