EKOPROJEKT SP. Z O.O.

logo

PRAKTYKI W BIURZE PROJEKTÓW

Zapraszamy studentów ostatniego roku studiów oraz absolwentów Wydziału Inżynierii Środowiska na praktyki w biurze projektów z możliwością późniejszego zatrudnienia.

 

 

Ekoprojekt od ponad 10 lat świadczy usługi inżynieryjne w branży ciepłowniczej w zakresie wykonywania dokumentacji technicznych, doradztwa energetycznego, optymalizacji energetycznej, zarządzania energią. Nasze doświadczenie zaowocowało wypracowaniem najwyższej jakości świadczonych przez nas usług. W 2012 roku zostaliśmy uhonorowani przez Mazowiecką Okręgową Izbę Inżynierów Budownictwa prestiżowym tytułem "Firma Inżynierska Mazowsza Roku 2012" w kategorii Projektowanie. Wieloletnia współpraca z Klientami nauczyła nas rozumieć ich potrzeby i wymagania, dzięki czemu potrafimy im służyć fachową radą i pomocą. Zaufanie jakim nas Państwo obdarzają spowodowało, że został nam przyznany przez Krajową Izbę Gospodarczą tytuł "Przedsiębiorstwo Fair Play".

 

 

 

 Czas trwania praktyki: min. 4 tygodnie

 

W ramach zadań przewidujemy m.in.: asystowanie przy wykonywaniu projektów instalacji branży sanitarnej, głównie: wentylacja, klimatyzacja, ogrzewanie, wod-kan, gaz.

Od praktykantów oczekujemy:

- biegłej znajomości obsługi programu AutoCAD,

- znajomość innych programów wspomagających projektowani mile widziana,

- umiejętności logicznego i analitycznego myślenia,

- samodzielności i zaangażowania w wykonywanie powierzonych zadań,

- komunikatywności i umiejętności pracy w zespole,

- chęci do stałego podnoszenia swoich kwalifikacji,
- posiadania prawa jazdy,
- dobrej znajomości języka angielskiego.

 

Oferujemy:

-możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego,

- możliwość zatrudnienia na umowę o pracę po odbyciu praktyk.

Aplikacje zawierające list motywacyjny i CV ze zdjęciem prosimy wysyłać na adres: rekrutacja@ekoprojekt.com

Prosimy o zatytułowanie wiadomości: „PRAKTYKI”. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję