WNS Global Services

logo

WNS Global Services jest liderem na rynku usług w ramach business process outsourcing (BPO). Nasza misja jest jasna: dostarczamy klientom wartość, jaką jest doskonałość operacyjna, głęboka znajomość branży oraz funkcjonalna wiedza na temat procesów decydujących o sukcesie w biznesie.

Działamy w zakresie kilku branż m.in. turystycznej, ubezpieczeniowej, usług finansowych, opieki zdrowotnej, usług profesjonalnych, produkcji, dystrybucji i sprzedaży. Zapewniamy również usługi w zakresie działań korporacyjnych, takich jak finanse i księgowość, zarządzanie kadrami (wynagrodzenia i zarządzanie benefitami), badania i analizy.

W związku z rozpoczęciem nowych projektów szukamy otwartych na wyzwania i kreatywnych osób. Jeśli zatem chcesz stać się częścią międzynarodowej organizacji, mieć udział w tworzeniu nowej jakości, jeśli lubisz pracę zespołową w różnorodnym kulturowo środowisku i chcesz dążyć do wyjątkowych efektów, dołącz do nas!


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję