eco dla firm

logo

Jesteśmy dynamicznie i prężnie rozwijającą się firmą koncentrującą swoje działania wyłącznie w branży energetycznej na terenie całego kraju. Naszym sukcesem jest zaufanie naszych Klientów, które budujemy w oparciu o doświadczenie, uczciwość, rzetelność oraz nade wszystko koncentrację na potrzebach Klientów. Naszą firmę tworzy zespół profesjonalistów, co gwarantuje najwyższy poziom obsługi.

Jako Złoty Autoryzowany Partner Energa Obrót S.A. jednego z największych dostawców energii elektrycznej w Polsce zapewniamy pomoc małym, średnim i dużym przedsiębiorstwom (taryfa B oraz C) w zakresie redukcji, minimalizacji kosztów energii elektrycznej. Oferujemy niższe ceny, gwarancję utrzymania wynegocjowanych cen oraz brak opłaty handlowej do końca 2014. Dodatkowo pomagamy we wdrożeniu najnowszych technologii umożliwiających optymalizację zużywanej energii. Fachowa wiedza, którą dysponujemy i doświadczeniem powoduje, że nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalne doradztwo i pomoc w zakresie segmentu energetycznego.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję