Optimal Investment Grzegorz Pawlik

logo

Firma Optimal Investment Grzegorz Pawlik zajmuje się obrotem i obsługą nieruchomości. W naszej ofercie klienci znajdą również ciekawą ofertę kredytów, ubezpieczeń, inwestycji oraz gamę dodatkowych usług dotyczących nieruchomości.

 

Misja
Kompleksowa i profesjonalna obsługa klientów w zakresie pośrednictwa i finansowania nieruchomości oraz świadczenie innych usług związanych z tą tematyką na najwyższym poziomie.

 

Nieruchomości to nasza pasja. Cały czas się rozwijamy, aby nasi Klienci byli zadowoleni z naszych usług. Uznanie naszych Klientów i Ich rekomendacje są dla nas bezcenne. Szlify zawodowe zdobywaliśmy w jednym z najstarszych biur Obrotu Nieruchomościami w Krakowie. Oferujemy obsługę transakcji kupna, sprzedaży, najmu i wynajmu nieruchomości. - Aby wydobyć cały potencjał i urodę oferowanego do sprzedaży mieszkania lub domu prowadzimy usługę home staging. Współpracują z nami renomowane biura projektowe oraz znakomici dekoratorzy wnętrz. - Zapewniamy pomoc w wyborze i uzyskaniu kredytu na zakup nieruchomości. - Oferujemy szeroki pakiet ubezpieczeń między innymi : nieruchomości, Samochodu, od odpowiedzialności cywilnej dla Pośredników w Obrocie Nieruchomościami. - Współpracują z nami również świetni fachowcy specjalizujący się w remontach oraz wykańczaniu wnętrz. - Nasza ekipa sprzątająca jest do Państwa dyspozycji. - Zajmujemy się też Obsługą Nieruchomości, aby nasi Klienci posiadający nieruchomości do wynajęcia nie musieli zajmować się szukaniem najemców ani kłopotać się sprzątaniem czy remontem. Czuwamy również nad regulowaniem płatności przez najemców.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję