Rinf ICT Sp. z o.o.

logo

Rinf istnieje od 2003r.
Doświadczenie w branży zaczęliśmy budować w obszarze outsourcingu i rekrutacji specjalistów IT, a dziś jesteśmy postrzegani przez inne firmy jako partner o dużym potencjale budowania zespołów IT po stronie klienta oraz prowadzenia projektów informatycznych.
Doświadczenia zdobyte w obszarze outsourcingu projektów i ludzi pozwalają nam lepiej budować nasz zespół. Rekrutując specjalistów IT dla największych graczy rynkowych, jak również tworząc zespoły informatyczne, czy wykonując procesy i projekty uzyskujemy nie tylko wiedzę i doświadczenie z zakresu realizacji procesów biznesowych, ale także przekrojowe i szczegółowe informacje na temat kompetencji informatycznych, jakie jest w stanie zaoferować rynek. Dzięki temu jesteśmy zdolni realizować zróżnicowane projekty, zarówno pod względem wielkości jak i technologii.
RINF jest organizacją o zasięgu międzynarodowym. Posiadamy biuro w Polsce i w Rumunii. RINF zawiązał zarządzane centralnie spółki skupione wokół grupy kapitałowej RINF GROUP.
Główna siedziba firmy mieści się we Wrocławiu. Tu zlokalizowane jest również nasze Centrum Rozwoju Oprogramowania, kompetencje IT oraz używane technologie.
Jako nowoczesna firma z sektora IT posiadamy trzy wysoce kompetentne, specjalistyczne jednostki organizacyjne: Projekty IT, Dział Rozwoju Oprogramowania i Utrzymania Systemów IT. Pracują dla nas doświadczeni specjaliści, którzy przez swoje zaangażowanie oraz otwartość na nowe wyzwania gwarantują sukces prowadzonych projektów.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję