DIM System Sp. z o.o.

logo

Firma DIM System została założona przez grupę zaprzyjaźnionych pasjonatów - menedżarów, handlowców i techników, z wieloletnim doświadczeniem na rynku Bezpieczeństwa IT. Wykorzystując nasze kompetencje pragniemy Państwu oferować rozwiązania wiodących na rynku światowym producentów.

Głównym obszarem zainteresowania DIM System są produkty firmy McAfee Inc. oferującej zintegrowane i kompleksowe rozwiązania dostosowane do potrzeb klientów we wszystkich segmentach odbiorców, począwszy od klientów indywidualnych, poprzez rynek SMB, a na sektorze enterprise skończywszy.

Już w pierwszym miesiącu swojej działalności uzyskaliśmy autoryzację firmy McAfee na poziomie Elite. Jest to najwyższy poziom partnerski potwierdzający kompetencje firm zarówno w dziedzinie sprzedaży jak i profesjonalnej obsługi technicznej. U podstaw uzyskania autoryzacji leżą posiadane przez naszych pracowników liczne certyfikaty techniczne i handlowe.

DIM System posiada również umowy partnerskie z innymi, wiodącymi na rynku firmami dostarczającymi rozwiązania z dziedziny Bezpieczeństwa IT, w tym Eset, Fortinet, ObserveIT, RSA Security oraz Wheel Systems.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję