Grupa Profas

logo

Grupa ProfAs Sp. z o. o. jest firmą Doradztwa Personalnego, która działa na polskim rynku od ponad 12 lat. Firma powstała po to, aby zaoferować swoim Klientom usługi z zakresu nowoczesnego doradztwa personalnego. Wierzymy, że powodzenie wszelkich działań biznesowych ma swoje korzenie w nastawieniu, zaangażowaniu i kreatywności naszych pracowników, a także w wiedzy i konkretnych umiejętnościach – wszystko to sprawia, że tworzymy dla Państwa najwyższą jakość oferowanych przez nas usług.
Jednym z głównych obszarów naszego działania, jest rekrutacja i selekcja Kandydatów na stanowiska administracyjne, handlowe, techniczne, finansowe, jak również kierownicze średniego i wyższego szczebla organizacyjnego. Zawsze, gdy podejmujemy się przeprowadzenia procesu rekrutacji, naszym priorytetem jest działanie jak najbliżej Klienta i nawiązanie z nim współpracy opierającej się na partnerskich stosunkach. Systematyczny kontakt z Klientem, w połączeniu z zespołem doświadczonych Konsultantów, którzy pracują sumiennie i skutecznie, pozwala osiągnąć maksymalną satysfakcję obu stron.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję