Perfumeria.pl Sp. z o.o. S.K.A.

logo

Perfumeria.pl to firma z 13 letnim doświadczeniem. Od początku naszej działalności przyświecał nam jeden cel: sprzedaż wyłącznie oryginalnych perfum. Nasza oferta zawiera ponad 3000 markowych produktów. Wszystkie dostępne od zaraz. Zaspokoimy najbardziej wybredne gusta klientów. Perfumeria.pl to bogaty asortyment perfum - od klasycznych zapachów fougere po nowoczesne nuty cytrusowe; od Chanel No.5 z 1921 roku po DKNY Pure z 2010 roku. Wody toaletowe, wody perfumowane, miniaturki, zestawy, wersje limitowane a nawet testery. Interesuje nas każda nowinka ze świata perfum. Nasza pasja rozwija się z każdym dniem. Regularnie wysyłamy do naszych klientów bezpłatny biuletyn, w którym informujemy o aktualnych promocjach i nowościach. Z początkiem 2009 roku powstał blog Perfumeria.pl dostępny pod adresem: www.perfumy.pl. Wszystko to z myślą o naszych klientach.

Jako jeden z pierwszych sklepów internetowych, Perfumeria.pl rozpoczęła współpracę z takimi portalami jak Onet.pl, Wirtualna Polska, Interia.pl, Gazeta.pl i wiele wiele innych. Profesjonalna realizacja zamówień wyróżnia nas w gąszczu sklepów internetowych. Perfumeria.pl jest zdobywcą wielu nagród. Do najważniejszych zaliczamy zdobycie I miejsca w rankingu sklepów internetowych, organizowanym przez tygodnik WPROST i Money.pl. W 2009 roku zdobyliśmy Laur Konsumenta przyznany przez czytelników Rzeczpospolita. Jesteśmy otwarci na nowe technologie. Nowa szata graficzna strony oraz nowe logo Perfumeria.pl jest dowodem na to, że wybiegamy w przyszłość i nie boimy się zmian.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję