emQ MIrosław Kucharski

logo

Firma emQ Mirosław Kucharski działa nieprzerwanie od 1989 roku. Edukacją dziecięcą zajmujemy się z sukcesem od 10 lat prowadząc ośrodek licencyjny sieci Akademii Nauki z Poznania. Oprócz kursów licencyjnych Akademii, prowadzimy również zajęcia według naszego własnego pomysłu - firma emQ jest współwłaścicielem marek DoświadczanieŚwiata.pl oraz RoboMaster.pl. Nasze ośrodki licencyjne znajdują się w kilkunastu miastach w Polsce.
Sprawdziliśmy się również w programach unijnych, realizując projekty dla łącznie ponad 1500 dzieci w wielu gminach w okolicach Warszawy.
Od początku istnienia firmy oprócz działań komercyjnych zajmujemy się również działalnością non-profit, współpracując z Ośrodkami Kultury, muzeami, domami dziecka itp.
Aktualnie jest w toku proces rejestracji Fundacji Doświadczanie Świata, która przejmie od naszych firm wszystkie działania non-profit.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję