ICE'N'GO POLSKA SP. Z O.O.

logo

O nas
Producenci żywności dla dzieci nie ustają w poszukiwaniu nowych rozwiązań, aby sprostać oczekiwaniom coraz bardziej wymagających rodziców, dla których zdrowa dieta ich pociech stanowi priorytet. Nasz produkt – deser mrożony ICE’N’GO! – doskonale odpowiada potrzebom współczesnych rodziców, nie tylko z uwagi na bogactwo naturalnych składników sprzyjających rozwojowi dzieci, ale również z powodu niezwykłego smaku, kształtu i wyjątkowego sposobu jego podania. Czynniki te wyróżniają nasz produkt, czego przykładem jest uzyskanie na niego patentu w Węgierskim Rejestrze Patentowym, w marcu 2006 r.
Dzieci kochają kremowe, kolorowe draże ICE’N’GO!, ponieważ oprócz doskonałego smaku ukrytego w tysiącach zimnych kuleczek, podawane są w atrakcyjnej dla naszych pociech formie – kolorowych kubeczkach i plastikowych czapeczkach z daszkami. Tak więc dzieci, oprócz pożywnej przekąski zawierającej wapń, dostają coś więcej – pyszną zabawę!
Historia
Marka ICE’N’GO! po raz pierwszy pojawiła się w Europie w 2005 roku, za pośrednictwem węgierskiej firmy Polarexpress. Jej głównym celem było wprowadzenie na rynek węgierski, a także inne rynki krajów europejskich, mrożonego deseru ICE’N’GO!
W 2006 roku nazwa ICE’N’GO! została zarejestrowana przez Węgierski Urząd Patentowy, co spowodowało, że jest znakiem towarowym chronionym w Europie. Od tego czasu ICE’N’GO! zwiększa swoje udziały na rynkach międzynarodowych. Obecnie produkty marki ICE'N'GO! można kupić w ponad 10 krajach europejskich, takich jak: Węgry, Austria, Niemcy, Hiszpania, Chorwacja, Słowacja, Czechy, Bułgaria, Rumunia, a od 2011 r. również na rynku polskim.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję