BMConsulting

logo

BMConsulting jest firmą specjalizującą się w Szkoleniach i Doradztwie Biznesowym, w szczególności zajmujemy się analizą konkurencji i prowadzimy szkolenia z obszarów Sprzedaży, Finansów, Internetu, Zarządzania.

To co nas wyróżnia na tle innych to fakt, iż nasze szkolenia są krótkie, ale konkretne, prowadzone w formie prezentacji tak aby w dowolnym momencie uczestnik mógł z nich skorzystać i wielokrotnie odtwarzać i powtarzać.

Każde uczestnik otrzymuje Certyfikat ukończenia szkolenia.

Naszym celem jest stworzenie co najmniej 1000 tematów, zagadnień składających się na szkolenia z różnych dziedzin przedsiębiorczości, tak aby w jednym miejscu uczestnik miał pełny dostęp do wszystkich tematów w pakiecie za jedną cenę.

Szkolenia skierowane są do Klientów Indywidualnych, a także do firmy, które mogą skorzystać z pakietu szkoleń dla swoich pracowników, tych nowo zatrudnionych, jak i tych już pracujących.

Misją firmy BMC jest kompleksowe wsparcie firm w codziennych zmaganiach z wysokimi kosztami szkoleń, natomiast wśród klientów indywidualnych pogłębianie ich wiedzy w celu zdobycia lepszej pracy.

Chcemy zbudować Profesjonalny Zespół Sprzedaży, przeszkolonych pod kontem pracy Handlowca, tak aby nawiązać współpracę z firmami potrzebującymi Zespołu Sprzedawców.

Dodatkowo prowadzimy analizy rynków finansowych w szczególności par walutowych CHF/PLN, GBP/PLN, EUR/PLN, USD/PLN


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję