Puretech Sp. z o.o. Sp. komandytowa

logo

PureTech jest innowacyjną i nowoczesną firmą branży IT zorientowaną na automatyzację i optymalizację produkcji oprogramowania. Realizujemy zlecenia na zasadzie outsourcingu oraz prowadzenia projektów informatycznych od idei produktu, przez analizę, projektowanie, implementację aż do wdrożenia produkcyjnego. Zajmujemy się także doradztwem w zakresie procesu wytwarzania oprogramowania oraz utrzymaniem systemów informatycznych.

Nasz zespół funkcjonuje od 2000 roku, a od 2005 roku działamy jako firma pod nazwą PureTech Sp z o.o.. W celu dostarczania klientom produktów najwyższej jakości wdrożyliśmy proces wytwarzania oprogramowania oparty o RUP, umożliwiający optymalizacje procesu produkcji z zachowaniem najwyższej jakości. Ponadto, dzięki wieloletnim doświadczeniom zdobytym przy projektowaniu oraz wdrażaniu dużych i średnich systemów informatycznych możemy zagwarantować profesjonalizm i kompetencje.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję