Ravisson

logo

Jesteśmy liderem nowoczesnych technologii związanych z wykorzystaniem Odnawialnych Źródeł Energii. Od 2008 roku nasze kolektory zostały zainstalowane na tysiącach dachów w Polsce i innych krajach europejskich.

Dostarczamy nie tylko najwyższej jakości urządzenia, lecz także kompleksowo obsługujemy inwestycje z zakresu wykorzystania Odnawialnych Źródła Energii, zajmując się wszystkimi etapami przedsięwzięcia, od projektu po montaż i 5-letnią obsługę gwarancyjną.

W skład naszej oferty wchodzi również pomoc w uzyskaniu najlepszego źródła finsnaowania. Dzięki szeregowi porozumień z bankami z całej Polski oraz doświadczeniu i doskonałej znajomości procedur nasi klienci mają pewność otrzymania np. 45% dopłaty na montaż kolektorów.

Tym, co nas wyróżnia, jest indywidualne podejście do każdej instalacji, co oznacza nie tylko wybór optymalnych urządzeń, ale również dostosowanie sposobu montażu do każdego budynku. Zaplecze techniczne firmy pozwala nam tworzyć konstrukcje, które pozwalają zastosować kolektory również w sytuacji, gdy standardowe sposoby montażu okazują się niewystarczające.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję