SEKA SA

logo

Rozpoczęliśmy działalność w 1988 r. W tym czasie firma została
przekształcona od spółki SEKA Sp. z o.o. do obecnej formy, to jest
SEKA S.A. Nasza firma specjalizuje się w:

* outsourcingu w zakresie nadzoru nad warunkami pracy (bhp),
* szkoleniach bhp w formie e-learningu,
* doradztwie w zakresie ochrony środowiska,
* doradztwie w zakresie prawa pracy oraz w sprawach personalnych,
* szkoleniach z dziedzin: prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, umiejętności miękkich, bezpieczeństwa i higieny pracy, rachunkowości i finansów oraz szkoleniach zawodowych.

Prowadzimy działalność na terenie całego kraju za pośrednictwem oddziałów terenowych w Białymstoku, Bydgoszczy, Gdańsku, Gorzowie Wielkopolskim, Katowicach, Kielcach, Krakowie, Lublinie, Łodzi, Olsztynie, Opolu, Poznaniu, Rzeszowie, Szczecinie,Warszawie i we Wrocławiu oraz kilkunastu przedstawicieli regionalnych w największych miastach Polski.

Dowodem wysokiej jakości naszych usług jest prowadzenie działalności zgodnie z Systemem Zarządzania Jakością spełniającym wymagania normy PN-EN ISO 9001:2008, co zostało potwierdzone przez audytorów zewnętrznych.

SEKA S.A. została wyróżniona w konkursie na Mazowiecką Firmę Roku 2002 w kategorii EDUKACJA.

Ponadto w latach 2003 - 2009 SEKA S.A. została zaliczona do prestiżowego grona Gazel Biznesu, czyli przedsiębiorstw, które osiągają bardzo dobre wyniki finansowe, dynamicznie się rozwijają oraz są rzetelnymi partnerami biznesowymi. W październiku 2012 r. Seka S.A. znalazła się w gronie nominowanych do Gazel Biznesu 2012 - najbardziej dynamicznych polskich przedsiębiorstw, których ranking redakcja "Pulsu Biznesu" opublikuje już po raz trzynasty.

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję