KNS Design

logo

KNS Design

Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą w sektorze usług internetowych posiadająca liczne referencje i bogate portfolio.

Oferujemy szerokie rozwiązania biznesowe nastawione na specyfikację klienta. Nasze rozwiązania świadczymy na obszarze całego kraju jak i zagranicą.

W KNS Design tworzymy strony internetowe, aplikacje bazodanowe, strony dynamiczne, silniki CMS, strony oparte na popularnych i sprawdzonych systemach: Word Press, Joomla, PhpBB. Zajmujemy się również reklamą internetową, prowadzeniem kampanii reklamowych, a także pozycjonowaniem.

Misja

W KNS Design skupiamy się na materializowaniu pomysłów naszych klientów. My je po prostu realizujemy. Naszą misją jest pomoc w osiągnięciu stawianych przez naszych klientów celów biznesowych.

Wizja

Wierzymy, że innowacyjne technologie przekładają się na sukces naszych projektów. Jesteśmy po to aby zapewnić możliwie najwyższą jakość świadczonych usług jak i oferowanych rozwiązań. Spełnienie wymagań stawianych przez naszych klientów oraz pomoc im rozwinąć skrzydła w światowej sieci traktujemy jako klucz do długotrwałej współpracy.

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję