P.P.-B. EKOBUD s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek

logo

Przedsiębiorstwo Projektowo-Budowlane Ekobud s.c. Ewa i Remigiusz Owczarek specjalizuje się w opracowywaniu projektów budynków użyteczności publicznej, w szczególności zaawansowanych technicznie obiektów dla Urzędów Miast i Gmin, Starostw Powiatowych, Oddziałów Straży Granicznej oraz Komend Policji.

Nasza pracownia projektowa wyposażona jest w nowoczesny sprzęt i oprogramowanie, a nad realizacją projektów pracuje zespół specjalistów z różnych dziedzin związanych z budownictwem dzięki czemu klient w jednym miejscu może uzyskać wszystko czego potrzebuje – od projektu całości do szczegółowych rysunków będących wytycznymi dla budowlańców.
Ponadto każdy projektowany przez nas obiekt jest w pełni przystosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych oraz zgodny z przepisami i zasadami techniczno- budowlanymi zapewniając: bezpieczeństwo konstrukcji, bezpieczeństwo pożarowe, bezpieczeństwo użytkowania, warunki higieniczne i zdrowotne oraz ochronę środowiska, ochronę przed hałasem i drganiami, optymalne warunki wykorzystania energii elektrycznej i cieplnej.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję