BIBBY FINANCIAL SERVICES SP. Z O.O.

logo

Bibby Financial Services Sp. z o.o. należy do finansowej części, istniejącej od 1807 roku, brytyjskiej firmy Bibby Line Group Ltd. w ramach której działają trzy grupy podmiotów oferujące następujące rodzaje usług: transport morski - Bibby Line Ltd., usługi logistyczne - Bibby Distribution Ltd., usługi finansowe - Bibby Financial Services.

Ponad dwustuletnie doświadczenie oraz najwyższe standardy zarządzania pozwoliły Bibby Line Group uplasować się w ścisłej czołówce w każdym z obszarów jej działalności. Swoje biura mamy w Wielkiej Brytanii, Polsce, Francji, Irlandii, USA, Kanadzie, Australii, Indiach, Niemczech, Czechach i Słowacji.

W Polsce jesteśmy obecni od 2002 roku. Pracujemy w 4 lokalizacjach, w: Warszawie, Poznaniu, Bydgoszczy i Katowicach, które swoim zasięgiem obejmują cały kraj. Ścisła współpraca z firmą macierzystą zapewnia dostęp do najlepszych rozwiązań – obsługując polskich klientów Bibby Financial Services wykorzystuje najpewniejsze i najskuteczniejsze strategie zarządzania finansami z całego świata. Jesteśmy w pełni niezależni od banków.

Jesteśmy członkiem Polskiego Związku Faktorów oraz największego międzynarodowego zrzeszenia faktorów International Factors Group.

Jesteśmy przekonani, że sukces Bibby Financial Services jest bezpośrednim wynikiem zaangażowania, ciężkiej pracy, innowacji i umiejętności wszystkich naszych pracowników.

Z ankiety przeprowadzonej w 2012 r. wynika, że aż 85% naszych pracowników poleciłoby pracę w Bibby Financial Services! Zajęliśmy również 5 miejsce w rankingu firm małych i średnich i 1 miejsce w rankingu firm z sektora bankowość i finanse w tegorocznej edycji konkursu Najlepszy Pracodawca 2012 organizowanej przez firmę AON Hewitt.

Jeśli chcesz rozpocząć lub kontynuować swoją karierę z doświadczonym partnerem biznesowym na rynku usług finansowych. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi ofertami pracy i przesłania swojej aplikacji do Bibby Finnacial Services.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję