edge recruitment s.c.

logo

Jesteśmy agencją doradztwa personalnego specjalizującą się w rekrutacji pracowników w Polsce i Europie. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w rekrutacji i doradztwie personalnym zdobyte przy realizacji licznych międzynarodowych i krajowych projektów. Działamy na terenie całego kraju oraz współpracujemy z naszymi partnerami w Wielkiej Brytanii,Niemczech i na Ukrainie.
Tym, co wyróżnia edge recruitment jest dostosowanie każdej oferty do specyficznych wymagań danego rynku lub branży. Pozwala nam to świadczyć usługi na najwyższym poziomie dla pracodawców, równocześnie znajdując optymalne rozwiązania dla kandydatów. Nasz nowoczesny system zarządzania procesem rekrutacji umożliwia nam o wiele łatwiej i szybciej dopasować istniejące oferty pracy do oczekiwań kandydatów, wystarczy tylko zarejestrować się w naszej bazie poprzez stronę internetową edge recruitment.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję