Full Job

logo

Full Job jako Agencja Pracy Tymczasowej oferuje kompleksową organizację procesu zatrudnienia pracowników tymczasowych na terenie całego kraju. Naszą pasją jest efektywne zarządzanie zasobami ludzkimi, rzetelna rekrutacja i motywowanie. Dodatkowym atutem Full Job jest skuteczna optymalizacja kosztów zatrudnienia, pozwalająca na zwiększenie zysku u naszych Klientów.

Regularnie współpracujemy z firmami oraz osobami mającymi ogromne doświadczenie w różnych specjalnościach - stale podnosząc nasze kwalifikacje. Wielu pracodawców dzięki nam zyskało sumiennych, profesjonalnych i odpowiedzialnych pracowników.

Nasza firma wyposażona jest w wysokiej jakości oprogramowanie informatyczne służące rekrutacji pracowników, ponadto stosujemy nowoczesne techniki marketingowe w celu pozyskania klientów. Obsługujemy zarówno sieci handlowe, jaki i duże zakłady przemysłowe.

Gwarantujemy wysoką jakość usług, skuteczność oraz co najważniejsze - szybkość działania.

 

Kontakt z nami:
www.fulljob.pl

Zapraszamy do naszych biur stacjonarnych

Biuro w Lublinie
ul. Chopina 33/1
20-023 Lublin
lublin@fulljob.pl
tel. 691 62 50 50
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 9:00-17:00

Biuro w Warszawie
Al. Stanów Zjednoczonych 51/222
04-028 Warszawa
biuro.warszawa@fulljob.pl
tel. 533 91 50 50
Godziny otwarcia: poniedziałek-piątek 8:00-16:00


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję