Amedar Consulting Group Sp. z o.o.

logo

Jesteśmy firmą doradztwa biznesowego, opierającą swoje usługi na silnym fundamencie technologicznym. Stanowimy zespół ekspertów z obszarów zarządzania, finansów, IT i statystyki. Nasi eksperci to w większości osoby o kilkunastoletnim doświadczeniu w swojej specjalności.

W sposób ciągły rozwijamy sieć swoich powiązań partnerskich zarówno krajowych jak i międzynarodowych. Współpracujemy z dostawcami rozwiązań informatycznych działającymi na wielu kontynentach jak i z jednostkami badawczymi i naukowymi.

W kręgu naszych zainteresowań znajdują się przede wszystkim aspekty organizacji wewnętrznej przedsiębiorstwa mające istotny wpływ na realizację jego celów strategicznych.

Główną ideą, która przyświeca nam w realizacji usług doradczych i technologicznych jest nie komplikowanie spraw prostych, usuwanie zbędnych zawiłości organizacyjnych oraz doskonalenie systemu komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej.

"Think straight", co dla potrzeb realizacji zleconych nam projektów, tłumaczymy jako „myśl efektywnie" stanowi motto biznesowe, któremu staramy się być wierni świadcząc Nasze usługi.

Amedar Consulting Group Sp. z o.o. oferuje usługi:

  • Doradztwa Biznesowego w zakresie budowy i implementacji rozwiązań organizacyjnych i technicznych wspierających zarządzanie projektami, procesami i ryzykiem, w tym rozwiązań z rodziny Business Inteligence.
  • Usługi Technologiczne w zakresie doboru systemów informatycznych, integracji systemów, budowania strategii informatycznej oraz budowy rozwiązań informatycznych „na miarę".
  • Bezpieczeństwo Danych.
  • Outsourcing technologiczny oraz w zakresie zarządzania projektami.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bardziej szczegółową ofertą oraz do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem obsługi klienta.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję