UNIDOC Sp. z o.o.

logo

 

 

Firmę tworzą specjaliści z blisko 20-letnim doświadczeniem zawodowym zdobywanym na największych projektach informatycznych realizowanych na przestrzeni ostatnich lat w naszym kraju.

Posiadane know-how posłużyło nam do wypracowania optymalnego podejścia przy tworzeniu oprogramowania i jego wdrażaniu opierającym się o paradygmat stałego dążenia do doskonałości organizacyjnej danej instytucji czy przedsiębiorstwa poprzez użycie na coraz większą skalę narzędzia informatycznego, które wspierałoby na co dzień zarządzanie sprawami biznesowymi, zadaniami pracowników czy związanymi z nimi dokumentami służbowymi.

UNIDOC kieruje swoją ofertę zarówno do dużych podmiotów gospodarczych o charakterze korporacyjnym jak i do sektora małych i średnich przedsiębiorstw, które zainteresowane są:

  • usprawnieniem procesów zarządczych,
  • przyspieszeniem podejmowania decyzji,
  • redukcją kosztów operacyjnych.

Z racji posiadanego doświadczenia oferta UNIDOC obejmuje nie tylko praktyczne w użyciu rozwiązania informatyczne i ich wdrożenie ale również doradztwo biznesowe związane z optymalizacją funkcjonowania danej firmy lub instytucji.

UNIDOC to także najnowsza technologia informatyczna bez naleciałości historycznych charakteryzujących wiele egzystujących na rynku rozwiązań, pozornie realizujących podobne funkcje biznesowe.

 

Zapraszamy do współpracy,

Zespół UNIDOC

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję