Miroglio Poland Sp. z o.o.

logo

Grupa Miroglio jest wiodącą firmą z włoskiej branży odzieżowo-tekstylnej. Obecnie działamy w 32 krajach, gdzie zatrudniamy ponad 12 000 pracowników.

 

Każdego roku Grupa Miroglio produkuje 20 milionów sztuk ubrań, 20 milionów kilogramów włókna, 30 milionów metrów tkanin, 25 milionów metrów papieru transferowego, dystrybuując je do ponad 12 500 firm i milionów klientów, poprzez sieć sprzedaży składającą się z 2 000 sklepów oraz we współpracy z niektórymi największymi domami handlowymi na świecie.

 

MOTIVI – wiodąca marka naszej firmy - to sieć ponad 600 sklepów, oferujących niepowtarzalność włoskiego stylu młodym kobietom, które chcą, żeby ich wygląd komunikował aktywność, świeżość, spontaniczność, kobiecość i romantyczność.

Salony MOTIVI to nie tylko przyjazna atmosfera, stale aktualizowane kolekcje i wiele trendów, ale także miejsce, w którym najważniejsi są ludzie: zawsze profesjonalni, otwarci i dążący do ciągłego rozwoju.

 

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję