IB-Studia Interdyscyplinarne Polska sp. z o.o.

logo

IB - Studia Interdyscyplinarne Polska sp. z o. o. została założona przez Internationaler Bund e.V. z siedzibą we Frankfurcie nad Menem i Fundację Internationaler Bund Polska z Krakowa. Spółka działa na terenie Rzeczypospolitej Polskiej, jak również poza jej granicami.

Jednym z zadań Spółki jest szerzenie edukacji. W tym celu Spółka podjęła działania w celu uzyskania pozwolenia na utworzenie niepublicznej uczelni zawodowej. Po uzyskaniu pozwolenia, IB Europejska Szkoła Wyższa w Katowicach rozpocznie kształcenie na kierunku fizjoterapia (studia I stopnia: tryb stacjonarny i niestacjonarne).

Działalność Spółki koncentruje się także na podnoszeniu kwalifikacji zawodowych młodzieży i dorosłych. Dodatkowo, poprzez współpracę z niemieckimi placówkami medycznymi i edukacyjnymi, proponujemy studentom, absolwentom i osobom bezrobotnym podjęcie praktyk zawodowych oraz zatrudnienia w branży medycznej i wczesnoszkolnej na terenie Niemiec. Agencja pośrednictwa pracy, jaką prowadzi spółka, została wpisana w Wojewódzkim Urzędzie Pracy w Krakowie do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia pod numerem 7861.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję