FIRMA 2000 Sp. z o.o.

logo

FIRMA 2000 Sp. z o.o. działa na polskim i międzynarodowym rynku od 1999 roku, świadcząc profesjonalne usługi szkoleniowe i doradcze. Od 31 marca 2008r. współwłaścicielem FIRMY 2000 jest Duński Instytut Technologiczny (DTI) - jedna z największych, międzynarodowych instytucji tego typu na świecie.

 
Naszą misją jest świadczenie wysokiej jakości usług szkoleniowo-doradczych dla przedsiębiorstw, organizacji wspierania biznesu, przedstawicieli władz samorządowych oraz instytucji i osób, funkcjonujących na rynku pracy.
 
Na przestrzeni ostatnich lat współpracowaliśmy z wieloma polskimi i zagranicznymi instytucjami, przedsiębiorstwami i konsultantami, wdrażając zarówno programy o charakterze komercyjnym, jak i projekty realizowane pod auspicjami takich instytucji jak Bank Światowy czy Europejski Bank Odbudowy i Rozwoju.  
 

Dążąc do dostarczania szkoleń wysokiej jakości oraz profesjonalnego doradztwa, stawiamy na wybór trenerów i doradców posiadających bogate doświadczenie i oferujących usługi na najwyższym poziomie. Ponadto, aby jeszcze lepiej wykonywać pracę na rzecz naszych klientów, działamy w oparciu o System Zarządzania Jakością zgodny z PN-EN ISO 9001:2009.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję