LANEVE

logo

O FIRMIE LANEVE

Firma Laneve powstała, aby przybliżyć polskim klientkom świat biżuterii Made in Italy.

Będąc wyłącznym dystrybutorem biżuterii DIM Bijoux na Polskę pragniemy ułatwić każdej kobiecie stworzenie nowego, oryginalnego wizerunku... zawsze wtedy, kiedy ma na to ochotę.

ODKRYJ DIM BIJOUX I WEJDŹ W FASCYNUJĄCY I DYNAMICZNY ŚWIAT MODY WŁOSKIEJ.

DIM Bijoux to włoska biżuteria modowa Made in Italy. Jest kwintesencją włoskiego stylu, projektowaną oraz wykonywaną ręcznie w uroczym miasteczku Como, położonym nad bajecznym jeziorem o tej samej nazwie, niedaleko światowej stolicy mody Mediolanu.

Kolekcje DIM Bijoux odzwierciedlają najnowsze tendencje w światowej modzie, zachowując przy tym swój włoski, niepowtarzalny styl.

Historia DIM Bijoux sięga 1982 roku, kiedy powstaje rodzinne studio specjalizujące się
w projektowaniu biżuterii.

W ostatnich latach ogromne zainteresowanie autorskimi kolekcjami skłoniło firmę do rozwinięcia własnej produkcji.

DIM Bijoux wbrew światowym tendencjom prowadzi produkcję ręczną we Włoszech, co umożliwia pielęgnowanie takich wartości jak oryginalny design, tworzenie krótkich, niepowtarzalnych serii, wysoką jakość materiałów oraz bezpośrednią kontrolę nad procesami produkcyjnymi. Każda kolekcja wykonywana jest ręcznie przez doświadczonych ekspertów, którzy z niezwykłą precyzją i fantazją kreują małe biżuteryjne dzieła sztuki.

 

Kolekcje DIM Bijoux potrafią odmienić i urozmaicić wygląd każdej kobiety i wzbogacić każdy styl:

BIUROWY: naszyjnik Cashmere rozświetli każdy kostium, a z pozoru męski garnitur przeobrazi w uosobienie kobiecości.

CASUAL: załóżmy jeansy i prostą białą koszulę, dodajmy naszyjnik Eclisse,

który przepięknie podkreśli nasz dekolt a w sekundę przeniesiemy się na spacer ulicami Mediolanu.

WIECZOROWY: spróbujmy z „małą czarną”, którą każda kobieta powinna mieć w szafie, zakładamy czarny naszyjnik Madame i śmiało ruszamy na przyjęcie lub do teatru.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję