Desa Unicum Sp. z o.o.

logo

Głównym obszarem działalności DESY Unicum jest obrót dziełami sztuki i antykami – na aukcjach i w galeriach. W ciągu roku DESA Unicum organizuje około 25 aukcji, w tym licytacje sztuki dawnej, sztuki współczesnej, sztuki młodych artystów oraz tematyczne (np. fotografii artystycznej, biżuterii, plakatów itd..). Prowadzi również aukcje charytatywne oraz licytacje na zlecenie prywatnych podmiotów. DESA Unicum organizuje również wystawy monograficzne interesujących osobowości artystycznych i nurtów. 

 

Ponadto, DESA Unicum prowadzi szeroko pojęte doradztwo w zakresie Art Consultingu. Eksperci firmy doradzają przy zakupie określonych obiektów – biorąc pod uwagę ich walory estetyczne oraz potencjał inwestycyjny. Na zlecenie klientów wyszukują obiekty określonych twórców, reprezentują też kolekcjonerów w transakcjach z polskimi i zagranicznymi galeriami oraz domami aukcyjnymi, doradzają w zakresie tworzenia kolekcji oraz opieki nad nimi. DESA Unicum wykonuje również wyceny dzieł sztuki, pośredniczy w zamawianiu ekspertyz, zajmuje się konserwacją i renowacją antyków oraz wyceną obiektów. 

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję