credit-lease.pl Doradcy Kredytowi Sp. z o.o.

logo

credit-lease.pl Doradcy Kredytowi Sp. z o.o. jest dynamicznie rozwijającą się spółka w branży finansowej. Dbamy o najwyższą jakość świadczonych usług, dlatego zatrudniamy specjalistów z bogatym doświadczeniem zawodowym.

Specjalizujemy się w prowadzeniu księgowości dla dużych firm (pełna księgowość) prowadzonej zdalnie lub w siedzibie firmy klienta, a także w finansowaniu firm z sektora mikro i MSP oraz wolnych zawodów.

Działem księgowym zarządza osoba z wieloletnim doświadczeniem na stanowisku głównej księgowej w kilku znaczących firmach, pełniąca również funkcje prezesa zarządu.

Dział finansowy oraz HR zarządzany jest przez managera, który pełnił funkcję dyrektora w kilku największych bankach na terenie naszego kraju.

Solidne zaplecze w postaci kapitału ludzkiego, jaki za nami stoi gwarantuje profesjonalną obsługę każdego klienta.

Nasza firma jest blisko biznesu i klientów dlatego nasi doradcy dojadą tam, gdzie inni nie mogą lub nie chcą dojechać. Szanujemy czas naszych klientów i wspólnie z nimi wybieramy optymalne miejsce i czas spotkania.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję