Papiery Powlekane "PASACO" sp. z o.o.

logo

Strategicznym obszarem działania firmy jest produkcja i sprzedaż papierów powlekanych. Wieloletnie doświadczenie firmy w produkcji papieru samokopiującego, którego PASACO jest jedynym producentem w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej, pozwoliło na rozwinięcie kolejnych produkcji papierów powlekanych ze szczególnym naciskiem na papier silikonowy i specjalistyczne papiery powlekane.

 

Bardzo intensywnie rozwijającym się i szczególnie rozległym jest dla firmy PASACO obszar przetwarzania papieru w procesie produkcji szerokiego asortymentu materiałów eksploatacyjnych (kosztowych). Firma PASACO jest producentem pełnego zakresu występujących na rynku rolek kasowych oraz papieru komputerowego. Dodatkowo jesteśmy producentem rolek przemysłowych – w skład których wchodzą m.in. rolki ploterowe służące do wydruków dużo-formatowych. I rolki medyczne stosowane w diagnostyce medycznej.

 

Kompleksowa obsługa i indywidualne podejście do potrzeb Klientów stale wzbogaca ofertę firmy PASACO o kolejne produkty. Do naszych nowości możemy zaliczyć etykiety samoprzylepne najczęściej używane do przekazywania informacji o danym produkcie. Jak również rolki do tachografów cyfrowych. Wykonane z papieru posiadającego dużą odporność na czynniki zewnętrzne.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję