SMARTTECH SP. Z O.O.

logo

 

SMARTTECH jest firmą prężnie działającą w branży pomiarów optycznych od roku 2000. Nasza oferta opiera się na najnowocześniejszych osiągnięciach naukowych i technicznych łącząc jednocześnie najwyższą jakość z konkurencyjną ceną. 
Obecnie firma oferuje siedem podstawowych grup produktów:

  • Zintegrowane systemy pomiaru 3D ScanBright – systemy do bezdotykowego pomiaru kształtu obiektów trójwymiarowych wraz z ich teksturą do zastosowań technicznych i multimedialnych.
  • HandyScan 3D - innowacyjne, samopozycjonujący się, naręczne skanery laserowe
  • Geomagic Studio - oprogramowanie będące kompletnym rozwiązaniem w dziedzinie inżynierii odwrotnej, obsługujące w pełni ścieżkę pomiarową od chmury punktów do powierzchni parametrycznych.
  • Geomagic Qualify - oprogramowanie do zautomatyzowanej inspekcji w procesie produkcji. Umożliwia zbudowanie w pełni cyfrowego środowiska produkcyjnego – stanowi brakujące ogniwo między systemami CAD i CAM.
  • Mesh3D 4.2 - najnowsza wersja oprogramowania do edycji danych pomiarowych zapewniającą szybszy pomiar i wyższą jakość. Przy użyciu stolika obrotowego umożliwia pełną automatyzację pomiaru.
  • Rodzina Interferometrów i Mikrointerferometrów - systemy do polowego pomiaru naprężeń, kształtu i przemieszczeń, stosowane do kontroli jakości lub badań w inżynierii materiałowej.
  • Oprogramowanie Fringe Application – oprogramowanie do automatycznej analizy obrazów prążkowych.

Oferujemy również usługi:

Zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami! Chętnie odpowiemy na wszystkie Państwa pytania i umówimy się na prezentację naszych produktów. 

Zespół firmy SMARTTECH
ul. Racławicka 30 
05-092 Łomianki /Warszawa 
tel.: +48 22 751 19 16 
fax: +48 22 751 52 05 

 


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję