Gymstation fit & tennis club

logo

Sport, aktywność fizyczna, zdrowy styl życia – to nasza pasja, którą lubimy dzielić się z innymi.

Gymstation to nowy klub sportowy w Ostrowie Wielkopolskim. Oferujemy po raz pierwszy w Ostrowie możliwość gry w tenisa na krytych kortach. Gymstation to także fitness, zajęcia siłowe na nowoczesnym sprzęcie, porady dietetyka, masaże, sauna... oraz wiele innych atrakcji, przygotowanych z myślą o tym, byś mógł aktywnie i ciekawie spędzać wolny czas!

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by zapewnić Ci najwyższą jakość usług i by nasza oferta w jak najlepszym stopniu odpowiadała Twoim potrzebom i pragnieniom.

Sprawdzamy branżowe nowinki, kierujemy się trendami, ale równocześnie doceniamy tradycyjne, sprawdzone formy dbania o zdrowie i sprawność fizyczną. Dlatego poza ofertą sportową, obejmującą m.in. zajęcia fitness, body building, nordic walking i tenis, kładziemy nacisk także na odpowiednią dietę i relaks.

Nasza wykwalifikowana kadra zawsze chętnie odpowie na Twoje pytania i pomoże Ci właściwie dobrać rodzaj i intensywność zajęć do Twoich możliwości, tak, by przynosiły one jak najlepsze efekty i dawały jak najwięcej satysfakcji.

Zapraszamy do naszej nowej siedziby na ul. Paderewskiego 2-6, w Ostrowie Wielkopolskim.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję