e-learning.pl

logo

Firma e-learning.pl powstała w 1999 roku. Jesteśmy tym, czego nauczyliśmy się przez ponad dekadę działań biznesowych – działań w domenie zarządzania projektami, projektowania e-szkoleń, ich technicznego opracowywania, integracji z platformami e-learning, łączenia z tradycyjnymi formami rozwojowymi. Najważniejszą dla nas lekcją było jednak potwierdzenie, że najważniejsi są ludzie. Nie tylko ludzie, którym dedykujemy nasze rozwiązania, ale także ludzie tworzący zespół nad nimi pracujący.

To dzięki właściwym, pełnym energii i pasji ludziom budującym nasz zespół możemy wspierać realizację celów biznesowych naszych Klientów. To tylko dzięki ich kompetencjom i chęci ciągłego rozwoju jesteśmy w stanie oferować wartościowe i innowacyjne usługi. To dzięki dobrym relacjom jesteśmy w stanie utrzymać ciągłość wieloletniej współpracy z Klientem gwarantując tym samym dobre dopasowanie rozwiązań do potrzeb.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję