Szafa Koralowa

logo

Szafa Koralowa to miejsce stworzone z myślą o kobietach i ich potrzebach.
Znajdą w niej coś dla siebie zarówno panie, które poszukują oryginalnej i wyjątkowej biżuterii, jak i te, które samodzielnie pragną zaprojektować wymarzone kolczyki lub naszyjnik.

W projektowaniu i wykonaniu biżuterii pomagają kreatywne projektantki, które zmieniają pomysły klientek w rzeczywistość. Przybywając do Szafy Koralowej każda kobieta wstępuje w kolorowy świat fantazji i staje się świadkiem niezwykłego widowiska, gdy na jej oczach powstaje jedyna w swoim rodzaju biżuteria.

Na stoisku znajduje się ponad dwieście rodzajów koralików, w tym: masa perłowa, drewno, szkło, kamienie, filc i wiele innych, które można dowolnie łączyć, by stworzyć biżuterie spełniającą indywidualne oczekiwania kobiet. Koniec z przeciętnością. Zgodnie z hasłem „Odkryj Swój Styl” panie w każdej chwili mogą skomponować kolczyki tylko dla siebie, poczuć się wyjątkowe i umilić sobie w ten sposób dzień.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję