Szafa.pl Sp. z o.o.

logo

Szafa. pl to arkadia dla miłośniczek mody, trendów i shoppingu! Możecie tutaj pochwalić się zasobami swojej szafy, kupić fantastyczne ubrania lub wymienić te, które leżą zapomniane na dnie.

Szafa.pl to nie tylko sprzedaż i wymiana ubrań, ale także forum Szafiarenka, gdzie możecie zyskać różnego rodzaju porady, zadać nurtujące Was pytania, a także doradzić się w sprawach stylizacji, trendów, mody oraz życiowych spraw.

Założenie konta jest całkowicie darmowe! Wystarczy wypełnić krótki formularz i już Twoja wirtualna szafa czeka na zapełnienie! Jest ona później dostępna pod adresem NICK.szafa.pl.

Dzięki swojej internetowej szafie możecie pochwalić się swoimi stylizacjami, ubraniami, dodatkami i obuwiem na każdą okazję, a także dyskutować na różne tematy, wymieniać poglądy i otrzymać cenne porady. Dzięki ogromnej liczbie użytkowników (jest Nas już ponad pół miliona!) możecie zyskać nowe znajomości i przyjaciół, którzy tak samo jak Ty kochają modę!

Szafa.pl jest nowoczesnym, pełnym świeżego spojrzenia na modę, styl i trendy miejscem w czeluściach internetowego świata. Tworzymy go razem z użytkowniczkami i dla użytkowniczek, bo wierzymy, że to właśnie oddolne kreowanie trendów jest przyszłością mody.

Serwis jest naturalną kontynuacją strony NaszaSzafa.pl, która powstała na początku 2008 roku i szybko zyskała pozycję lidera w swojej niszy, gromadząc tysiące zadowolonych użytkowniczek. Zmieniając Naszą Szafę na Szafę chcieliśmy, aby ciągle było to miejsce, gdzie użytkownik jest ważny dla twórców serwisu, szafa tak samo jak trendy w modzie zmienia się (mamy nadzieję) na lepsze!


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję