COMTEC 3D Sp. z o.o.

logo

COMTEC 3D to firma inżynieryjna, która skupia swoją uwagę na świadczeniu usług w szerokim zakresie zastosowań przemysłowych, a przede wszystkim w dziedzinie metrologii, w której COMTEC 3D się specjalizuje.

COMTEC 3D należy do hiszpańskiej grupy Innovalia Metrology działającej w obszarze zaawansowanej współrzędnościowej techniki pomiarowej. Przynależność do międzynarodowego stowarzyszenia daje firmie COMTEC 3D nieograniczony dostęp do wykwalifikowanych specjalistów posiadających duże doświadczenie w rozwiązywaniu zagadnień inżynierskich oraz pozwala korzystać z ogromnego zaplecza sprzętowego. To wszystko zaowocowało pełną sukcesów współpracą naszej firmy z największymi koncernami produkcyjnymi w Polsce. COMTEC3D opiera swoją codzienną działalność na tak istotnych pojęciach, jak skuteczność, innowacyjność oraz rozwój świadczonych usług serwisowych.

Bogata oferta skupiona jest w głównej mierze na technice pomiarów współrzędnościowych oraz na najnowszych technologiach z nią związanych. Naszym klientom oferowana jest pełna i kompletna gama usług od kalibracji i utrzymania serwisowego współrzędnościowych maszyn pomiarowych CMM, poprzez instalację nowych systemów 3D aż do pełnego wsparcia technicznego. W naszej ofercie znajdują miejsce także specjalistyczne rozwiązania programowe, odpowiednio dopasowane do indywidualnych potrzeb klienta i pozwalające na realizację złożonych projektów pomiarowych w wielu zastosowaniach przemysłowych. Wsparcie na poziomie programowania maszyn pomiarowych i automatyzacji procesu pomiarowego oraz realizowane przez nas kursy szkoleniowe i ogólna pomoc programowa zamyka bogatą listę naszych aktualnych możliwości.

Głównym celem COMTEC 3D jest wdrażanie najnowszych światowych technologii do polskiego przemysłu i oferowaniu rozbudowanej gamy usług na najwyższym poziomie. Jako przedsiębiorstwo specjalizujące się w rozwiązaniach w zakresie metrologii, COMTEC 3D utrzymuje bardzo bliskie kontakty ze swoimi klientami, starając się od samego początku zaangażować ich w realizowany proces. Sprawny i fachowy personel pozwala na zapewnienie klientowi szybkiej i w pełni merytorycznej obsługi.


 
Jak prawie wszystkie strony internetowe również i nasza korzysta z plików cookie. Zapoznaj się z regulaminem, aby dowiedzieć się więcej. Akceptuję